4.7. 2003 Hurá jsou prázdniny Machiš 

Začaly prázdniny. V centru města se opět kope, vrtá, mlátí a rachotí takže se tu nedá v klidu pracovat. Šaliny jezdí jinudyma, protože tam spravujou výhybku, onde zase rozkopali půlku ulice přes kterou mají problém přeskákat babičky s berlema (ukazovali to v televizi). Ale zato krásně svítí sluníčko, je 30 stupňů ve stínu a v kanclu se nedá otevřít ani okno protože pod ním vám zrovinka dělají výkop a krom rachotu vám v kanclu smrdí výfukové plyny náklaďáků, které jsou při obnově centra nezbytné. A do toho má moje levá ruka dovolenou a chce po mě, abych sem napsal něco smysluplného. Můžu říct jediné - "nejde to". Snad vás potěší alespoň krátké video, které by se mohlo jmenovat "Jen tak jsem si odložil.". Vězte, že druhý den (osobně jsem to kontroloval) už to tam nebylo. Video je silně amatérské (klepala se mi při zoomu ruka :))) a má 1,2 MB (cca 13 sec).

něco vám řeknu >>>
27.6. 2003 Poslední síly m@t 
Pátek, konec týdne. 27. června, skoro konec měsíce a konec školní docházky a začátek prázdnin. Volání je natolik mohutné a nepřeslechnutelné, že vzdávám boj s tímto protivníkem a beru si na jeden měsíc(kéž by) na jeden týden dovču. Neuvidíme vás, vy neuvidíte nás. Odpočinem a načerpáme všeho potřebného, poležíme v trávě, nastavíme se slunci, budeme trhat jahody, fotit vše možné, šondat po lesy, koukat se na rostoucí břicho, vytahovat klíšťata a *.
Opravdu se těším, užívejte života, Richarde, ty sem něco napiš a hlavně pojděme do dalších, nových projektů! Pěkné léto :-)
něco vám řeknu >>>
25.6. 2003 Mgr. Jarka Liška m@t 
Pravda, není to nejčerstvější zpráva, ale v každém případě přináším ještě nepublikované fotky z této malé sešlosti.

Pro více klikni
pro více klikni

něco vám řeknu >>>
24.6. 2003 Nadšení Machiš 
Po našem projektíku "DEN jen tak" přemýšlím co dál. Točení mě docela nadchlo. Jenže co točit? Dovolená daleko. Času taky málo. Musím najít nějaký vhodný námět. Né že bych ho už neměl, napadla mě svatba, ale je v tom jeden malej háček. Vlasto, měl by ses konečně oženit :o).
něco vám řeknu >>>
24.6. 2003 Nová grafika m@t 
Přišel čas, kdy jsme se rozhodli to tu trošičku doladit, odstranit sekce, které nemají význam a naopak přidat nové, odstranit pravý sloupec, vše trochu více zpřehlednit. Práce na grafice jsou již započaty, ale nejsme tací koumáci, kteří by to dali dohromady celé a perfektně..pořád tomu něco chybí, ten šmrnc, život. No ba, každý nemůže umět vše, tak se utěšujeme :-). Hrubý nástin jsme stvořili, ale nejde do něj vpasovat menu, tak jsem požádal velkého grafického kouzelníka Křemílka, aby na to kouknul a popřípadě vypomohl ... očekávám odezvu.
něco vám řeknu >>>
23.6. 2003 To: Video - DEN jen tak m@t 
Video má sice celých 37 MB, což není ani moc ani málo, ale v každém případě stojí za shlédnutí, opravdu doporučuji a tleskám rodince Machišů! Velký respekt k takovým to počinům. Jen tak dále :-).
něco vám řeknu >>>
23.6. 2003 DEN jen tak Machiš 
Tento víkend se nesl ve znamení projektu "DEN jen tak". Prostě jsme celou sobotu a neděli točili nás a našeho prcka. Výsledek víkendového snažení si můžete stáhnout zde. Ale pozor, soubor má 37 MB a bez zvukové karty to nemá cenu :o)
něco vám řeknu >>>
23.6. 2003 Víkend m@t 
Fůůůůů, taková rychlost to byla, tak to uletělo, ale byl to perfektní víkend. V pátek návštěva Maxe a Jítě - spolubojovník z civilky, škoda jen, že foťák zůstal doma :-(. Prohlídli jsme dům, který Max sám postavil - hluboký respekt, opekli buřty, pokecali, zavzpomínali. Sobota se nesla v duchu šondání po obchodech se Simonou a Liškama, pohodové nákupy, posezení na lavkách. Večer divadlo v parku. V neděli výlet na Žernovník na obídek, pokec, sny, plány, slunce, radost ze života. Na večer přebírání věci pro očekávaného šmudlu, trošec vínka. Koukněte na víkend v obrazech zde.
něco vám řeknu >>>
21.6. 2003 Jeden ze čtyř. lišákJElišák 
V pátek jsem koupil čtyři párky s doměním, že se navečeřím já i moje manžeka. Protože jsem přišel domů dřív a taky proto, že Jarka chodí v pátek až po osmé domů, uvařil jsem si dva párky a když jsem je vyndaval z kastrolu už se mi sliny sbíhali. Ale co to?! Párky se smekly a šup mezi sporák a linku, do nejmastnější škvíry vystlané prachem, poseté zbytky jídel, které kdysi zapadly a nikdo nenašel tolik odvahy je vylovit, ono to ostatně ani nejde. V letu jsem jeden párek zachránil. Když přišla Jarka jen jsem jí řekl o párcích k večeři. Začala je vařit. Po chvilce asi pět minut slyším stejný zvuk párků padajících do škvíry z Jarčiným výkřikem. Jarka nezachránila ani jeden párek. To byl příběh čtyř Spišských párků z Delvity.
něco vám řeknu >>>
20.6. 2003 Pátek m@t 
Pátek, dvě hoďky po obědě, lidi, co ještě děláte v práci? Jděte domů, užívat si víkendu a volna. Mějte se supra a dělejte nějaké netradiční věci, lehněte si do trávy a koukejte na mraky, vymýšlejte, plánujte a hlavně nezapomeňte žít!
něco vám řeknu >>>
číst další:   <<  1 ... 5 ... 10 11 12 13 14 15 ... 19  >>