11.7. 2002 VÝROBA VÁNOČNÍHO CUKROVÍ bÓža 
Vánoční výroba cukroví:
Kouzlo spočívá v darování vlastně vyrobeného cukroví, kdy vyrábějící osoba "peče" pouze jeden druh vánočního cukroví a to ve větším počtu /1 balíček pro níže jmenované osoby je asi 10 ks cukroví, prosíme, aby se jich nedodávalo o moc více, ať je nejíme ještě i na velikovoce/. Tento svůj výrobek nachystá na 23.12. do patřičného počtu balíčků, kde obdrží od svých přátel další balíčky s jiným druhem cukroví. Pro aktéry uvedeme předběžný počet balíčků: Kyjovští 1x, Báčovi 1x, Liškovi 1x, Vlci 1x, Lenka 1x, Milena 1x?, Vašek 1x?. Osoby s otazníkem ještě upřesním, protože nevím, zda se akce zůčastní. Díky.
něco vám řeknu >>>
10.7. 2002 TVOŘENÍ bÓža 

Kreativní duše.
Mnohokrát děkuji za realizaci opravdu motivujících nedělních tvoření. Už jich máme za sebou tři (kreslení na látku, tvoření se dřevem, zmrzlý drak) a tajně doufám, že přibudou další.., u kterých budeme moci rozvíjet svou fantazii, snění, rozmanitos. Proto sepisujte jakékoliv nápady, myšlenky, sny a přání, abychom mohli realizovat další setkání. Nechme vzlétnout své duše do krajů krásy, vůně, barev, tonů a poezie. Moc se těším na vás, vaše nápady, společnou práci a svébytnou atmosféru.
Díky.
Dovoluji si vás také pozvat do mé menší fotogalerie artefaktů, které vás snad také inspirují a motivují.

něco vám řeknu >>>
9.7. 2002 VÝZVA - VÝZVA - VÝZVA m@t 
Naskakují mi vrásky ...
neboť nedokážu rozlousknout hádanku, kde si vypůjčit skener pro naskenováni našich skvělých fotek ze všech již proběhlých akcí.
Možná jste si všimli, že jsem oddělal ze sekce AKCE všechny předpřipravené tabulky, do kterých měly přijít naskenované fotky, ale .. nějak se to táhne a pořád to bylo jen ve fázi připravenosti.
Doufám, že když jsem to takto ostrouhal a nechal jsem tam jen jednu jedinou akci - Jarčiny narozky (fotky z akce jsou díky Mirkovi a jeho digitálu), tak nás to všechny pobídne a pokusíme se vymyslet, jak a kde zbytek fotek naskenovat.
Nyní se dostávám k tomu, proč vlastně píši - chci nás všechny vybídnout, jestli bychom mohli popřemýšlet, kde by se dal zapůjčit skener!!!
Byla by to přeci velká paráda, mít už na webu všechny naše akce.
Zdravím všechny - vráskatý Martin :o))
něco vám řeknu >>>
8.7. 2002 SUPER AKCE - DÍKY m@t 

Díky vám všem!
To co se nám společně podařilo vykouzlit při nedělním tvořivém odpoledni bylo ohromné a fascinující. To, s jakým zápalem se tvořilo, povídalo, smálo, vařilo a jedlo ... no, nestačil jsem se koukat, co vše v nás je :o)) (viz velmi pěkná a inponující Vaškova žirafa).
Ještě nyní se v noci probouzím a vybavuji si tu skvělou atmosféru, která se nám podařila. Tady a teď se hodí připomenout, že máme mezi sebou takové koumáky, kteří vymysely toto inspirující odpoledne - za to jim patří velké díky, Léňo a Simono, děkujeme a tleskáme vám. Ovšemže stejně tak velké poděkování patří vám všem, co jste se na akci podíleli - díky, díky, díky, díky a jetě 100 x díky.
Takovým to jedinečným akcím zdar a napříští nazdar :o).

něco vám řeknu >>>
7.7. 2002 DÁLKY VOLAJÍ - PÁ-PÁ bÓža 
Nazdárek přátelé.
Tak už tedy odjíždíme do cizích krajin a možná už tam také jsme... užíváme volna, slunce, vody ... ale také myslíme na vás, co jste tu zůstali. Doufáme, že příště už pojedeme všichni spolu, to by bylo bájo, co??? Těm, kterým se už po nás moc stýská, doporučujeme, prohlídnou fotky z Jarčiné oslavy narozenin, kde nás najdete.
A až se vrátíme s tmavší pletí, určitě zase někam zajdeme na dobré pivo a kofolu! Mějte se tu krásně.
PS pro Evu: Vše podstatné Ti vyfotíme!
něco vám řeknu >>>
6.7. 2002 CO SE PODAŘILO VYLEPŠIT m@t 

Hmm ano, něco málo jsme přeci jen od minule posunuli zase o kousíček blíže k dokonalosti. Myslím, že už nám toho moc k té dokonalosti nezbývá :-))) - jen je otázkou, kam náš web budeme posouvat, až dosáhneme té webové dokonalosti?? No, snad najdeme ještě vyšší metu ... třeba takové ###############, ale to vám řeknu až jindy :-).
Teď tedy co bylo vylepšeno:
* na této stránce zmizel "slepý text" a obsah stránky jsme začali plnit reálnějšími daty :o))
** KAMARÁDI - zde došlo jen k malému barevnému vylepšení odkazů v levé nabídce
*** BUDOUCNO - tady došlo k větším změnám, ale podstatné je to, že zde jsou již první strohé informace o chystaných akcích
**** AKE - i tato stránka se dočkala malé grafické úpravy ... vše je přichystáno k plnění textů a fotek. Škoda, že není k dispozici skener ...
***** KONTAKT - stránka stálice. Hotovo. Vlastně možná i zde budou ještě nějaké malé úpravy a to po včerejším mailu od Martina Báči.
--------------------------------------------------------
při podržení a sečtení všech hvězdiček, které jsme v hodnotícím testu získali, jsme došli k perfektnímu výsledku:
tento web se umístil na sqvělééém I. místě.

něco vám řeknu >>>
5.7. 2002 A JE TO TU ... m@t 

... myšlenky padaly a pak slovo dalo slovo a na svět jsme bez větších porodních bolestí přivedli nápad pořídit si webové stránky.
Začátky byly možná trošičku mlhavé, ale jak šel čas, tak se mlha úplně vytratila a nám na naše nápady začalo svítit slunce, a tak se skoro vše vyjasnilo a ... a .... a ... a vůbec ...koukněte se sami, jak to vše dopadlo ...

Přeji P O H O D I C K U.webBlast.cz při procházení našeho webu :o)

něco vám řeknu >>>
číst další:   <<  1 ... 5 ... 10 ... 15 ... 17 18 19