6.3. 2004 1/2 roku bÓža 
Už je to 1/2 roku, co se nám udála veledůležitá věc, kterou jsem chtěla patřičně oslavit. U nás v pekařství jsem tedy chtěla zakoupit supr zákusek s jahodama. Nic tak netradičního, že? Prodavačka ale naznala, že mne musí upozornit na cenu (8,50 za kus)se slovy:"...ty zákusky jsou ale drahé!!!". Tak nevím, nevypadám asi moc movitě, ale jako sociální případ ? To snad taky ne :) Není to prvně, co jsem byla v obchodě upozorněna na "vysokou cenu". Chci vidět to kupování bytu.
něco vám řeknu >>>
2.3. 2004 Úterý m@t 
Před chvílí sobota, neděle, nádech, skok do práce, jednání, schůzky, vynoření se, úterý; neběží ten čas nějak moc rychle? Škoda, že neexistuje něco podobného, jako je u věže zesilování a zeslabování zvuku, to by byla fajn záležitost, kdyby to tak fungovalo s časem ... tu by jste si pustili tok času naplno, tu zas pěkně rychlost protékání hodin ubrali a pěkně si užívali každé kapky. Povolit, utáhnout, povolit.


Koupil jsem si knihu o focení

něco vám řeknu >>>
28.2. 2004 O čem byl pracovní týden? m@t 
Dostal jsem se do bodu, kdy už nepíšu "O čem byl víkend", ale o čem byl týden. Bylo dost cestování, vychmátl jsem opravdu skvělé dny na cestu do Prahy a pak ještě do Bystřice pod Hostýnem, silnice plné sra.., dálnice lemované vybouranými auty, brečící lidi u nich ... naštěstí jsem dojel bez nehody a v pohodě. Ták, to je k týdnu a nyní k budoucnosti - rozhodl jsem se, že bych se chtěl naučit pořádně fotit, sháněl jsem nějaký kurz v Brně, ale nic kloudného se mi nepodařilo sehnat, tak jsem se rozhodl pro knihu a jet podle ní, kdybyste měl někdo nějaké dobré doporučení, tak sem s ním :-)) - podmínka je kniha, či kurz přímo pro digi. Tak - tak.
něco vám řeknu >>>
22.2. 2004 Kultura bÓža 
Tak jsem si nějak zpětně procházela minulý rok...přečetla jsem 14knížek. Nevím, jestli je to moc, či málo :) Toto zjištění mě mírně zahřálo na duši, takže je to dost (alespoň pro mě) : ) Nejlepší kniha byla Jozova Hanule a Duna. A co čtete vy? Nezaložíme novou sekci "kultura" nebo tak něco?Abychom si mohli vyměňovat typy na knížky, filmy, divadla a podobné akcičky...
něco vám řeknu >>>
10.2. 2004 Jarní předúklid m@t 
Únor, jaro daleko, zima je rozplizlá, na zahrádce se nedá posedět, a tak jsem se rozhodl udělat si jarní "předúklid" a to jak ve věcech pracovních, tak i ve věcech pracovních, tam to totiž začíná, pokračuje i končí. Pracuji po večerech z domu, odpovídám na poštu, co už přes prach není ani vidět, co svým datem doručení by byla vhodná k zařazení mezi muzejní kousky ... a tak uklízím a snad se i pšenka zazelená :-))

Jindřichu, je to už trochu lepší, vyhovuje ti to více??
něco vám řeknu >>>
9.2. 2004 Víkend m@t 
Víkend byl krátký, ale přesto plný a obsáhlý. V sobotu dopoledne jsme šli se Simonou a Dorotou schánět něco do města do shopu, kdy Simona běhala po obchodech, scháněla pro Dorču žličku a já měl Dorotu ve Vatanai šátku a pěkně si to vyšlapoval s Dorčou městem skrz na skrz a nechával se obdivovat a očumovat. Jo, pěkně jsem si to dával, všichni koukali a já jim vždy rád postál, aby se mohli plně nabažit a měli téma k sobotnímu obědu. Paráda, těším se na další voyaer akci :-))).
Neděle strávená procházkami, supra max návštěvou, obídkem a videem u Kyjovek, díky :-), dlouhá procházka a perfektní pokec, hmm takových víkendů více.
něco vám řeknu >>>
6.2. 2004 Foto - Dorota 3 dny před svým pátým měsícem života s náma :-) m@t 

1.2.2004 - Dorota za tři dny mi bude 5 měsíců :-), tak se pěkně koukněte, jak mi to sluší a hlavně, jak už jsem veliká.

Klikni pro zvětšení
pro více fotek klikni

něco vám řeknu >>>
4.2. 2004 Praha m@t 
Praha - zbývá 40 minut času do jednání, využívám moderních technologií dnešní doby - připojení ne iNet přes mobil a nouťas. Máme nafocené nějaké nofé fotky z víkendu, některé se aji povedly, leč zatím se mi nepodařilo je sem nahodit. Proč že to píšu? Abych vás navnadil a nalákal, určitě se těšte :-) ..snad do konce týdne se to podaří a vy budete mít možnost se kouknout.
něco vám řeknu >>>
27.1. 2004 BydlimeVeVlastnim.cz - start projektu m@t 
Přes všechna přípravná kola jsme se dostali ke kolu záverečnému, finálnímu. Nyní stojíme před samotným cílem, před záverečnou rovinkou, kde bude divoký spurt. Včera večer na domácí poradě padlo definitivní rozhodnutí: koupíme byt! To znamená, že jsme začali shánět byt 2+1 nejlépe s šatnou, né zvýšené přízemí a to v lokalitě Žabovřesky, skousneme i Komín, okraj Bystrce. Kdyby kdokoliv z vás o něčem věděl, tak nám prosím dejte vědět.
něco vám řeknu >>>
26.1. 2004 STOP - anketa ukončena! m@t 

Dlouho tu nikdo nebyl, nepsal, fotky neládoval, dlouho se tu nikdo nad ničím nerozplíval, nebrečel a nefňukal, dlouho se tu nic nedělo. STOP - START - STOP z extrému do extrému, jednou mnoho, pak dlouho nic, spousty plánů a slibů a pak ... Nu což, život je takový, STOP - START, někdy je více STRAT, někdy více STOP ...
V každém případě jsem udělal STOP anketě a vašemu hlasování. Zde přináším výsledky:

  • páprdové - 31%
  • tvoříme.cz - 22%
  • angličtina - 20%
  • old pohodička - 18%
  • něco jiného - 8%

přátelé, vypůjčuji si slova z nějakých slavných úst a říkám (tedy opakuji): kostky padly na stůl :-)) (tak nějak to bylo a né že mě nějaký aktivec opraví na kostky vrženy). Co to znamená? Nové něci, nové projekty, akce ... překvápka - pro vás i pro mě. Začali jsme :-). Opět si dejte tuto stránku mezi svoje oblíbené! a doporučteji dále!

něco vám řeknu >>>
číst další:   <<  1 2 3 4 5 6 ... 10 ... 15 ... 19  >>