5.12. 2003 Pátek m@t 
Včera jsem byl na jednání v Praze, v jedné docela dost velké firmě, ale zatím nemůžu říci kde, protože ještě nepadlo konečné slovo ve věci spolupráce. A proč že jsem to napsal? Páč včerejší UpDate jsem udělal z Prahy píšíc na nouťasu na kolenou sedíc v autě. Tolik ke včerejšku, dnešek je nový, chladnější, provokující k akci a k životu .. nově přispěl Richard se svým UpDatem, dooufám že po víkendu budou i nějkaké fotky a snad i malé překvápko :-) .. těšte se. Jinak jsem si koupil knihu o focení, takže je docela možné, že se časem konečně začnou z mého foťáku drát na svět dobré fotky. Tak, a je to! Pěkný víkend.
něco vám řeknu >>>
5.12. 2003 Mikuláš Machiš 
Je mi to až trapné jak dlouho jsem sem nenapsal. To bylo předsevzetí, že sem budu psát každý den jeden článek. Ale jak se říká - člověk míní pánbůh mění. Řekl jsem si, že když už je z toho takový miminkovský web, že přidám něco o našem miminku. Naše mimi Maruška už chodí, lítá, běhá, lomozí, padá, vstává, nechává se houpat, škube psa ťuká na akvárium želvám, řve, směje se a zkouší sama jest. Taky chodí s naší mamkou plavat. Jak podotknul pan Martin, zkrátka a jistě rozšiřuje moje a ženiny obzory. Nejkrásnější je uspávat a usnout. Zkrátka naše mimi is nuber one. :)
něco vám řeknu >>>
4.12. 2003 Dorota slaví 3 měsíce m@t 

Včera byla středa, 3.12 a to byl den, kdy Dorotě byly 3 měsíce. Byli jsem u doktorky na tříměsíční kontrolu a tady vám přináším výsledky:

  • měří 62 cm
  • váží 5,65 kg

..už to není žádný prďola, ale zato pěkně velký mazel :-)

něco vám řeknu >>>
4.12. 2003 Matrix - pokračování m@t 
Včera jsem si vzal dovolenou, abych byl s holkami doma, trošec jim pomohl, dopřál jim pohodičky a odreagování se. Myslel jsem si, že se den dovolené bude ubírat v podobném duchu jako pondělní večer, ale ouha, jaké to bylo překvapení, když se celý den na nás Dorota smála, povídala nám, házela ty svoje maximálně pohodové kukuč a vybízela nás k hrátkám. Pondělní večer byl mega náročný, včerejší den byl MAXIMUM darovací ze strany Doroty. Moje předsevzetí, že nechám Simonu odpočinout vyšlo tak trochu v niveč, protože nás Dorota obdarovávala po celý den. Je to zvláštní, nikdy by mě nenapadlo, že takové malé mimčo může tolik toho darovat druhým, kurňa, zas mám o čem přemýšlet, zase se mi rozšířily obzory, je opět zvednuta laťka. Vyhrnuji si rukávy a pouštím se do toho, vždyť Dorota nám věnoval tak velký kus svého životního nadšení...
něco vám řeknu >>>
2.12. 2003 Kde je kdo? m@t 
Kde se všichni nacházíte? Hrajete nějakou předvánoční schovku, bo co? Nebo jste se na pohodičku už nadobro vybodli? Lidi, já vím, že sem chodíte, ale nikdo krom mě už nepíše, to je přeci velká škoda. V rámci vánočního času, najděte si chvilku a napište či fotky dodejte, vždyť jsou vánoce.
něco vám řeknu >>>
2.12. 2003 Kino - Matrix m@t 
Včera jsem se vypravil do kina na film Matrix. Pěkně jsem se natěšil (už jsem nebyl v kině alespoň 1/2 roku), koupil jsem se svačinku a vyrazil jsem. Sedadla - super, plátno - super, zvuk - super, ukázky a upoutávky na novinky také super .. a začíná film, nějak jsem si odvykl tak rychle číst titulky na plátně, polovinu jich vypouštím a vůbec mě to netrápí - jsem přece v kině :-). Po 10 minutách vlastního filmu mi začala vibrovat kapsa, volá Simona (hlídá Dorotu doma), hmm asi si neuvědomila, že už kino začalo. Vibrace neutichají, píšu SMSku jestli mám brnknout, došla odpověď JO. Odcházím ze sálu volat na chodbu, jen co to Simona zvedla, hned chápu proč volá - Dorota řve už hodinu a nejde ji utišit? Simona už je z toho hotová. Vrátil jsem se do sálu pro oblečení a po 10 minutách Matrixu odcházím do svého vlastního Matrixu. Doma jsme boj vyhráli až ve 23:30, zmoženě usínáme ... tak snad Matrix promine ...
něco vám řeknu >>>
1.12. 2003 Víkend v Brně m@t 
Uff, to byl dlouhý a plný víkend. Vše už začalo v pátek, kdy k nám dojel na návštěvu Jirka Pešek zvaný Krysa (Jiří promiň :-))). Dlouze jsme povídali, motivovali se a tak trošku se snad i hecli, jsem zvědav, jestli nezůstane jen u slov a bude se něco, třeba byť malého, ale něco dít. Sobota dopoledne ve městě shánění košile do obleku, odpoledne vycházka s Lišákama. V neděli dopoledne jsme testli experiment, Simona si šla sama (páč zrovinka nikdo nebyl volný) sednout do kavárny a relaxovat a já mezitím jezdil s Dorotou po městě a vymýšlel nějaké nové věci, takže se určitě máte na co těšit. Na oběd jsme pozvali Lišáky, s kterýma jsme pokecali až paráda :-), i když mohlo být více času. Pak jsem opět vyrazil s Dorotou ven a Simona zůstala doma, večer návštěva Markéty a Petra, jo, bylo toho opravdu dost :-).

Víkend v obrazech.

něco vám řeknu >>>
28.11. 2003 Víkend za dveřmi m@t 

Dnes již bez fotek, zásoby vyčerpány :-). Nyní se můžete těšit na zaručeně čerstvé fotečky, takže jak budou, hned je budu ládovat. Jinak pátek začal, čeká nás víkend, doufám, že bude pohoda počasí, zůstáváme v Brně, rádi bychom něco naspali, něco nafotili a také s někým pokecali, jo.

něco vám řeknu >>>
27.11. 2003 Další fotky m@t 
A je to hotovo, poslední nepublikovaná série fotek z víkendu v Harticích (15.- 17. 11). Od teď už zas jen aktuální fotky :-)

Klikni pro zvětšení
klikejte :-)

něco vám řeknu >>>
26.11. 2003 Simona fotí... m@t 
Jedna zapomenutá série fotek, které Simona fotila během léta

Klikni pro zvětšení
koukněte :-)

něco vám řeknu >>>
číst další:   <<  1 ... 4 5 6 7 8 ... 10 ... 15 ... 19  >>