22.4. 2004 Diskuze m@t 
Tak a je to tu. Již dlouho mě nevyhovoval výpis diskuze (vzkazů), protože byl nepřehledný a málokdo se plně orientoval - nebylo na první moment jasné, kde všude přibyl nějaký komentář. Nyní to bude fungovat jen na jedné úrovni, takže poslední přidaný vzkaz bude vždy navršku. Tak. A protože času není nikdy moc, tak v současné chvíli se zobrazují jen komentáře, které byli první a nezobrazují se komentáře, které na ně reagovali, zkrátka jsem línej je tam přepsat znovu, ale protože očekávám samo sebou spousty vašich nových vzkazů, tak to vadit nebude, snad ..určo :-))
něco vám řeknu >>>
21.4. 2004 Šašek nebo obchodník? m@t 
Z dob, kdy jsem chodil na první stupeň základní školy, jsem domů neustále nosil poznámky typu: "dělá ze sebe šaška", "šaškuje a baví celou třídu", z čehož mojí rodičové nebyli vůbec nadšeni a neustále jsem musel své školní jednání různými činny zahlazovat. V dnešní době, kdy se snažím vystupovat ve svém novém obleku s vestičkou jako reprezentativní zástupce naší firmy, budit dojem solidnosti a perspektivního partnerství, na jednáních se snažím mluvit inteligentně, souvisle, nezakoktávat se a přesto, když zhodnotím svoje včerejší vystoupení na celodenním jednání, tak nevím, nakolik jsme dosáhli našeho vyjednávacího úspěchu díky naší profesionalitě a nakolik právě díky šaškování, za které jsem dostával poznámky. Když to vyjádřím v procentech, tak by to mohlo vypadat takto:
- 25 % - profesionalita
- 75 % - šaškování
Z toho tedy plyne, že jsem se vůbec nezměnil co se týče šaškování a jediné, co se změnilo je to, že již za své šaškování nedostávám poznámky ale výplatu!
něco vám řeknu >>>
19.4. 2004 Photopost II m@t 
Opět jsem se neudržel a zkusil dát fotku na photopost.cz, mě osobně se fotka doost líbí a co na ni říkají jiní zjistíte přímo zde.

Klikni pro zvětšení
klikni pro větší :-)

něco vám řeknu >>>
19.4. 2004 Pondělní start m@t 
Víkend opět frnknul jak dávno zapomenutá vzpomínka na letní lásku a nám zbyl jen nějaký pocit z toho, co jsme zažili, nebo z toho, co jsme jen tak prach sprostým způsobem odžili a naco nezůstane ani zrnko vzpomínky. Jaké to asi bude, až se za 30 let otočím a budu se chtít zahledět do tééé dááávnéé minulosti? Co tam uvidím? Zažito či odžito?
Víkend seč deštivý byl plný a prožitý :-))), spousty procházek, focení v zrcadlech, kavárny a cukrárny Špilberk, Brno Simona a Dorota ....
Víkend v obrazech.
něco vám řeknu >>>
14.4. 2004 Velikonoce 2004 m@t 
Nahazuji slibované fotky a přidávám i foto z velikonoc.

Klikni pro zvětšení
klikni si pro více

něco vám řeknu >>>
14.4. 2004 Senza prodloužený víkend velikonoční m@t 

Tak to teda byla maxi paráda. Spousty výletů, návštěv, posezení na zahrádce, pivko, žebírka na medu, focení ... hmm, ufff, to bylo :-)).

Možná, že se také pomaloučku klube něco na TVORIME.cz, začalo to nedávno, dnes trošku poskočilo novou jarní titulkou (klikejte) a bude pokračovat ...

Ještě obrazová příloha velikonoc: velikonoce v obrazech.

něco vám řeknu >>>
7.4. 2004 Fotky v přípravě m@t 

Máme z víkendu nafocené nějaké další fotky, tak se určitě těšte. Nahodím je snad brzy :-), nyní finišuji na podkaldech pro vyřízení úvěru ze stavebkam, tak mi prosím držte palec.

něco vám řeknu >>>
7.4. 2004 Středa a víkned m@t 
Jejda jejda, toto opět letí, je středa a teprve sem nahazuji víkend v obrazech. Víkend, který prověřil naši připravenost reagovat na jaro, sluníčko, pohodu, sbalili jsme Dorotu do šátku a šupky dupky na výlety .. celý víkend jsme někde protrajdali, byli to sic malé výlety, ale byly perfektní, supra - to nám chybělo, opět se moci toulat po venku, kecat, smát se, blbnout s Dorotou. Kdo chce vidět foto, ten kliká na ...

Víkend v obrazech.

něco vám řeknu >>>
2.4. 2004 photopost.cz m@t 

Po dlouhé době jsem se nechal ukecat J!indřichem a dal jsem na www.photopost.cz další fotku, tentokráte DOROTU. Ten, kdo chce vidět přímo fotku na serveru a hodnocení k ní, kliká zde.
Jinak fotku přikládám:

Klikni pro zvětšení
klikni pro větší :-)

něco vám řeknu >>>
2.4. 2004 1/2 roku Doroty m@t 
přelom březen - duben - Dorota a její 1/2 rok života

Klikni pro zvětšení
pro více klikni

něco vám řeknu >>>
číst další:   <<  1 2 3 4 5 ... 10 ... 15 ... 19  >>