29.3. 2004 Víkend m@t 

Snad opět nastalo období, kdy nebudu psát o tom, o čem byl týden, ale o tom, o čem byl víkend. Tento víkend byl vydařený. V neděli jsme se opět a vítězně po dlouhé době sešli u Báčů v plné síle. Organizátorům patří potlesk, že se jim to podařilo svolat a ošéfovat, jste machři!
Když se všichni slezeme, tak to začíná být pěkný chaos, děti výskají, rodiče někdy šílí, bezdětní zas nechápou a přes to je to paráda. Volám po více takových to akcí a častěji!

Víkend v obrazech.

něco vám řeknu >>>
27.3. 2004 Filozovování bÓža 
Tak jsme doma nějak filozofovali a vzniklo z toho toto:"...rušit - to je úděl žen"a taky "...vždycky zavazet - to je úděl mužů." Nějak to nemělo hlubší význam ani odezvu a po pravdě se mudrováním ani živit nemůžeme :) Ale zní to zajímavě, tak proč se nepodělit o nějakou tu moudrost, že?
něco vám řeknu >>>
25.3. 2004 Noční šychta m@t 
Dnešní den-noc-den byla opravdu dlouhá a náročná. Podepsali jsme se Simonou smlouvu o smlouvě budoucí na koupi bytu a pak si to dali přes noc na vypuštění nového UpGradu s klukama v práci, mňam, teď už mám klávesni otlačenou i na čele, takže vám přeji pěkný den a sobě klidný spánek, pá!
něco vám řeknu >>>
18.3. 2004 Agenti m@t 
Domů nyní chodím vcelku pozdě a taky dost vyflusnutej, páč jsme rozjeli projekt BYT :-), ale nestěžuji si, pořád si totiž říkám, že když to zvládneme a to společně s vámi se všema (tímto všem pomáhajícím díky!), tak snad konečně budu dospělej, jakože někdo, kdo něco dokázal :-), ale zpět k včerejšímu návratu z práce. Odemykám byt a na nástěnce si všimnu velkého plakátu s červeným výstražným textem - asi důležité oznámení, OK, jdu tedy k nástěnce a čtu:


pro větší velikost klikni

Jo, nebyl jsem línej kvůli vám vytáhnout foťák, setřít z něho prach a text vám ofotit :)).

něco vám řeknu >>>
16.3. 2004 BYT - 2 m@t 
Již není kam uhnout! Právě jsem se vrátil s Richardem z realitky, kde jsem složil zálohu 50.000 Kč na byt, podepsal papír, že do 3 měsíců musím sehnat zbytek peněz a pak je byt náš - hurá, to je ale ta lepší varianta, ta horší by byla o 150 tisíc méně na našem účtu, takže pěkně vyhrnout rukávy a s nadcházejícím jarem se pěkně do toho pustit a všechno řádně vyřešit. Držte nám palec, asi to budeme se Simonou potřebovat.
něco vám řeknu >>>
16.3. 2004 Jaro je tu! m@t 
No není to krása? Sluníčko svítí, ptáci řvou jako o život, všichni nasadili milé úsměvy .. síla se vrací! Je to nádhera :-)
něco vám řeknu >>>
15.3. 2004 Nová STORY m@t 
Dnešním dnem jsem se Simonou a Dorotou vstoupili do nové STORY s názvem BYT. Viděli jsme, prošli jsme si, porovnali a nakonec se i rozhodli a řekli ANO. Kupujeme byt v Žabovřeskách na ulici Záhřebská číslo 2.
Zítra jdu složit zálohu do realitky a pak začne boj s vyběháváním úvěrů a scháněním peněz a jako třešnička nám zbydou drobné úpravy na bytě - podlahy, malování ... snad se i těším :-)))
něco vám řeknu >>>
15.3. 2004 Víkend? m@t 
Ufff, toto letí…ufff. Pracovní týden pryč, víkend pryč, nový týden tady. Největší novinkou je lov na byt, který se rýsuje velmi, velmi dobře. Láká mě napsat něco o tom, že doufám, že to nezakřiknu, ale stejně na to nevěřím …ale snad to nezakřiknu :-))) Zítra budeme vědět více! Je docela možné, že dnes řekneme JO!
....snad se mi z toho chvěje i ruka.
něco vám řeknu >>>
10.3. 2004 Dorota - povolání? m@t 
Od rodičů slýchávám, že jsou jejich děti společenské, nebojácné, technicky zdatné. Naše Dorota se nám začíná taky pěkně vybarvovat. Na návštěvách se usmívá, nekříčí, lecčemu chce přijít na kloub...onehdny se při přebalování spokojeně omotala žlutým toaletním papírem a blaženě se usmívala. Že by měla ve svém povolání jasno?
něco vám řeknu >>>
7.3. 2004 A je tu opět víkend m@t 
O čem že byl týden? Jedno jednání komplet v angličtině, fajn pocit, když jediné, co ze mě vypadlo bylo sorry, no english :-(( ale Richard je hvězda a celé to ukecal, anglickou hubou mele jako hrom - velká inspirace a respekt! Cesta do Kladna, koupení knížky o focení, ale žádné focení. A víkend? Ten je super - sobotní návštěva Žárových, Vlků - "Znojmáků", dětičkový rej.
V práci jsme začali používat sdílené kalendáře, takže mi kolegové mohou naplánovat jednání a stejně tak já jim, mé nadšení z tohoto objevu jsem předával Simoně a co? Simona mi naplánovala a zařídila na neděli na ráno squasch - plánování jak jinak samo proběhlo beze mne. Na kurtu jsem ustál rozehřívání, zbytek času a placu patřil Zdendovi, kterému patří jen malá gratulace, protože porazit takovou trosku není žádným úspěchem, tak Zdendo, to máš za tu prohru :-)))).
Potrénuju, Simona mi naplánuje a zase zajdeme :-)))
něco vám řeknu >>>
číst další:   <<  1 2 3 4 5 ... 10 ... 15 ... 19  >>