26.11. 2003 Podzimní fotky m@t 

Našel jsem na disku fotky, které jsem ještě nepublikoval, takže přináším v tento čas.
11.9.2003 - Dorota podzimní vycházka na přehradu a návštěva u Lišek s perfektním obědem, mňam :-).

Klikni pro zvětšení
kdo se chce kouknout, kliká

něco vám řeknu >>>
26.11. 2003 Samé novinky m@t 
Uff, to je novinek. Kam se člověk koukne, tam to na něj hrne samá novinka ... prve Lišáci, nyní další ..škoda jen, že nevím, jestli mohu něco konečně veřejně napsat a nebo to je ještě pořád tajemství :-) Kdo ví? Lidi dej te mi vědět, jestli se to dá zveřejnit a nebo sami napište!
Další velkou novinou je digitál u Lišáků, takže se těšíme na vaše výtvory. Přeji mnoho srandy, potěšení a radosti z dárečku :-)
něco vám řeknu >>>
25.11. 2003 Víkend ve Zlíně m@t 
Tento víken jsme přebývali ve Zlíně u rodičů. Takovým největším špekem bylo seznamování Doroty a Berty (pes rodičů). Ten, kdo má psa, ten pochopí. Jinak jsme se potkali s Markem, Kájinou a Ondrem, podnikli vycházku, na kterou jsme se domlouvali tak složitě, že jsme se stejně potkali úplně jinak, než jsme to naplánovali...hold, někdy se úplně nezadaří.

Víkend v obrazech.

něco vám řeknu >>>
10.11. 2003 Víkend m@t 
Jaký byl víkend? Plný akcí a návštěv. Simona byla s holkama na dámské jízdě a já s LiškaJEliška jsme jezdili s Dorotou, jo, perfekto. Takových počinů více :-). V neděli jsme byli na návštěvě u Lišáků, oběd perfekto, mňam. Fotky nahodím během zítřku. Více poví víkend v obrazech, který zde již dlouho nebyl. Kdo chce, ten kliká na víkend v obrazech.
něco vám řeknu >>>
3.11. 2003 Víkend a dvou měsíční DORA m@t 

Víkend byl naplněný a úžasný. V sobotu jsme od 9.30 pokupovali ve městě, setkali se s Lišákama, vyzvedli si 160 fotek, byli poprvé v hospodě a domů se vrátili až kolem 18:30 - jo, bylo to dlouhé a pěkné - učíme se trávit čas s Dorou mimo domov :-) a jde to. Neděle byla dopohůdky, procházka, Báčovi, focení, zkrátka supr extra víken!
Dnes není víkend v obrazech, ale je malá galérka s Dorou, které jsou dnes 2 měsíce,

Klikni pro zvětšení
kdo chce, ten kliká :-)

něco vám řeknu >>>
1.11. 2003 den D! m@t 
Je krásné žít a vědět!
něco vám řeknu >>>
1.11. 2003 Sobota bÓža 

Lidičky, dnes je prostě super den...pohodově jsme se vyspali (proběhlo střídání spáčů v kuchyni, kde teď nocujeme v případě rušné noci s Dorotou), ráno jsme si spokojeně něco málo přečetli a vyrazili do města za novým dobrodružstvím...něco málo jsme pokoupili našemou mlejčňákovi, vyzvedli tolik vytoužené fotky z digitálního foťáku a úžasně pokecali s Lišákama...fakt super den :) Teď si lebedím na iternetu  s očekáváním dalšího kojení a po té hurááá na další akci...jsem plná dojmů a po pravdě se nemohu ani moc soustředit, protože dnešek je opravdu skvělý:) Ještě že mám tak úžasné lidi kolem sebe, kteří ví, jak mi udělat radost...a vůbec dík.Pá, bóža.Jóóó a díky lišákům za pravidelné hlášení venkovního počasí, už jsme si koupili venkovní teploměr, tak nám můžete taky někdy zavolat, kdyby jste snad nevěděli, kolik je venku stupňů :)

něco vám řeknu >>>
29.10. 2003 Prodloužený víkend m@t 
Udělal jsem si prodloužený víkend a hned to se státním svátkem dalo 4 dny volna. Hmmm to se opravdu dalo :-). O víkendu jsme byli v Brně, v pondělí a úterý trávili u rodičů v Harticích. Byla to paráda, pohoda ... Dorotu jsem o víkendu nově pojmenoval, tajně jí říkám Bláža, Blažejka a to proto, že je poslední dny strašně moc v pohodě, spokojená, zkrátka Blažená :-).
Taky jsme se Simonou potkali kámoše, u kterého jsme dříve bydleli (za cožmu ještě nyní VELKÉ díky!) a musím vám říci, že to bylo sice krátké setkání, ale zato velmi energické a kořeněné. My se Simonou ještě dnes, 4 dny poté jsme toho plni, pozitivně motivovaní, odhodlání žít!
něco vám řeknu >>>
22.10. 2003 Mlíčňák m@t 

Už jsem se pořádně dlouho neozval, sem tam nahodím rychlo fotky a jen mini popis o dvou slovech. Když už něco napíšu, tak jen to, že nestihám a nebo nespím, nic, co by stálo za to.
Věci se mění! DOROTA - nyní jí se Simonou říkáme MLÍČŇÁKu udělala velké pokroky, začíná perfektně držet hlavu, strašně moc pozoruje věci, chce se koukat a poznávat svět. Kouzelně se směje, brementí a zase se směje a to je opravdu BIG zážitek. Doporučuji :o).

něco vám řeknu >>>
20.10. 2003 Simona fotí Dorotu m@t 
15.10.2003 - Dorota série nafocená Simonou :-)

Klikni pro zvětšení
pro více fotek klikni

něco vám řeknu >>>
číst další:   <<  1 ... 5 6 7 8 9 10 ... 15 ... 19  >>