12.9. 2003 První vycházka m@t 
Poprvé venku :o)
pár fotek z první procházky povenku


pro více klikni

něco vám řeknu >>>
11.9. 2003 Opět v práci m@t 
Měl jsem dovolenou, při které jsem sháněl a zařizoval různé věci pro DOROTU, přebaloval jsem, uklízel, vařil, lakoval, nechával obrknout, uspával, usínal totálně vyřízenej a zničenej. První dovolená, která se lišila od těch minulých. V každém případě byla velmi poučná a celkově super. Člověk se na to musí koukat tak trošku z jiné stránky, ale když vidíte, leč mimoděk se dějící, úsměv jak z žurnálu, tak vše se mění ... těch dojmů a zážitků je tolik, že ani nevím, kde by bylo dobré začít? Asi se z hluboka nadechnout, ne, stejně to nejde vypovědět, něco zůstává hluboko ukryto a zaznamenáno a jde to ven jen při osobních setkáních a jakože jich bylo :o) - velké díky VŠEM!!
Alespoň pro ty, kteří chtějí je tu víkend v obrazech, klikejte.
něco vám řeknu >>>
8.9. 2003 .t.e.l.e.g.r.a.f.i.c.k.y. m@t 
V neděli se Simona s Dorotou vrátili pěkně domů. Beru si douvolenou, takže foto a další zprávy budu přidávat polehoučky, vždy, když se urvu z domu do práce vás informovat o novém pokračování.
Užívejte pracovního týdne, já se jdu starat o Kočky :-)
něco vám řeknu >>>
5.9. 2003 Třetí den života m@t 
DOROTA ve třetím dnu svého života.


pro více mých fotek klikni :o)

něco vám řeknu >>>
4.9. 2003 Jen a jen DOROTA m@t 
DOROTA na miión jeden způsob. Dnes trošku lepší foto, páč jsem si donesl stativ. Není to sice pořád nic moc, ale v porodnici, na pokoji, kde bych neměl vlastně vůbec být, stísněn mezi postýlkami pokradmu sem tam rychle a hlavně nenápadně něco ulovím :-). Doufám, že se budou líbit.


pro více klikni

něco vám řeknu >>>
4.9. 2003 Další foto - 8 hodin po porodu m@t 
Koukněte na další foto po 8 hodíïnách po porodu :-)


pro více klikni

něco vám řeknu >>>
3.9. 2003 Porod v minutách m@t 
Jak to celé vlastně bylo.
Po minulých zkušenostech, že se velmi brzy vytrácí detaily, jsem si hned po probuzení vzal papír a tužku a vše si řádně zapisoval. Tedy po časové ose:
3:50 - Simona mě budí, že má stahy a že jsou pravidelné
4:10 - rozhodnuto, jedeme do porodnice ....


pro více klikni

něco vám řeknu >>>
3.9. 2003 DOROTA m@t 
Dnes - 03.09.03 se nám narodila D.O.R.O.T.A. Všichni jsme v pohodě a šťastni, že se po devíti měsících (tedy necelých) vidíme z oka do oka :-).
Všem vám velké díky za vše :-)
něco vám řeknu >>>
1.9. 2003 Pouť o víkendu m@t 
O víkendu se semlelo pár rozličných akcí. Začalo se již pátkem a to návštěvou Kájiny a Marka a jejich synka Ondřeje. Rodičové si vyrazili do divadla na Hamleta s Třískou a my jim hlídali dítě. Sobota byla o stěhování bráchy a séger do nového bejváku a po obědě se vyrazilo na tradiční pouť k rodičům do Hartic. Jedinou, z řady vybočující, pouťovou atrakcí oproti minulým ročníkům byl přítel od ségry Evy, který je australan. Celý víkedn probíhal only english a to si pište, že nikdo z nás neumí anglicky :-))), zkrátka paráda. Kdo chce vidět víkend v obrazech, kliká.
něco vám řeknu >>>
29.8. 2003 Konec prázdnin Machiš 

A je to tu, prázdniny končí. To nám to ale uběhlo. Jímá se mě hrůza když si vzpomenu, že za chvíli tu bude stejná kosa jako tu byla před chvílí. Ale mimo to i u nás proběhlo pár změn, z levé ruky se stala pravá a levou rukou se stal mistr Jindřich. Tož má levá ruko, doufám že budeš tak dobrá jako má pravá ruka.
Stávkuje se, učitelé chtějí vyšší platy. Nevím jestli se nemám ke stávce přidat, já bych chtěl taky vyšší plat. Ale co naplat jsem se jednou prostě dal na soukromo a co neudělám respektive neuděláme to nemáme. A stávkovat si můžeme klidně celej rok.
Od pondělka zase budou nacpaný dopravní prostředky to je silně deprimující a taky budu muset chodit do práce na osmou. Nevím jak to přežiju. Taky se těším, že v pondělí budou na každým přechodu ve městě stát benga a plácat červenou plackou, protože budou chodit děcka. Je zajímavý, že u nás je to jen 1. září (což je dle mého postavené na hlavu) ale třeba v USA toto dělají každej den. Připadá mi to jako by u nás řidiči jezdili jen 1. září.
Dost slovního průjmu. Užijte víkendu a v pondělí v 8:00 napřečtenou.

něco vám řeknu >>>
číst další:   <<  1 ... 5 ... 7 8 9 10 11 ... 15 ... 19  >>