12.12. 2002 Vánoce 2002 m@t  , bÓža 
Ježíšek už klepe na dveře, proto vás všechny pohodové lidičky budou čekávat vaši přátelé Sima a Martin v neděli 22.12.2002 v 11h. ve vlčím doupěti. Dárečky letos sice nebudou, ale pohoda snad ano : ) Už se moc na vás všechny těšíme, pohoupíme dobrůtky, nachystame něco dobrého na zub, provoníme byt a vše ostatní snad už dotvoříme společně. Těší se Sima a Martin.
něco vám řeknu >>>
7.12. 2002 http://www.tvorime.cz lišákJElišák 
Musím přiznat, že jste mě doopravdy dostali. Celou dobu jsem si myslel, že 7.12.2002 jdu na vernisáž digitální fotografie Martina a Simony Vlkových a on se  z toho vyklubal rok zapomenutý projekt, na který ale Vlci nezapoměli a makali. Martin a Simono, bez okolků, frází a klišé je to doopravdy dobrý. Nejenom proto, že to dobře vypadá, ale hlavně proto, že jste neopustili a rozvinuli sen, který už všichni dávno zapoměli. Simono a Martine dík s přáním ať to dílo roste. Čau Martin.
Koukně te se zde: www.tvorime.cz
něco vám řeknu >>>
15.11. 2002 Domluva Martinské párty m@t 
Hurá a paráda!
Podařila se nám takřka neskutečná věc - domluvili jsme den, kdy uskutečníme MARTINSKOU párty.
Tento slavný a významný den padá na 17. listopadu a párty proběhne u Báčových doma. Sraz se stanovil od 17 hodin dále.
Ten, kdo přijde mezi prvními, nechť počítá s tím, že bude zapojen do loupání, strouhání, vaření a pečení slavnostního pokrmu, který se pak všechen pěkně zbaští :-). Mňamky-mňam.
něco vám řeknu >>>
11.11. 2002 Vánoce bÓža 
andělNazdárek lidičky, tak už se nám zase trošičku přiblížili vánoce a konec roku...Co takhle se už konečně domluvit, co podniknem? Domluva by měla být na Martinské párty, kterou upřesníme. Nápady už může hromadit. Mezi první nápady patří: zopakovat společný vánoční den /Báčovi navrhují podniknout tuto akci u nich, kvůli Anetce/, pečení cukroví společně u někoho v bytě, vánoční sáňkování na Medlaňáku, ochutnat vánoční atmosféru na Svoboďáku /a medovinu/, společně vzhlédnout pohádku v televizi,...a co napadá vás? Už se s Martinem těšíme na další akce.Mějte se krásně. Sima.
něco vám řeknu >>>
5.11. 2002 Máme Edu!!! m@t 

Náš nový kamarád Eda!Vlkům se plní sny a přání a to ještě zdaleka nejsou vánoce a přesto je to tu! Do naší rodiny jsme přijali Edu. Je to pěkný malý černoušek, vážící něco kolem 1050 g. Je s ním velká legrace a sranda.
Nyní, když budeme podnikat nějaké společné akce, tak již budeme mít vždy Edu s sebou, takže náš web bude plný fotek. Přátelé, máme se na co těšit.

něco vám řeknu >>>
26.10. 2002 Pro chvilky pohody bÓža 
Jarka a Petr NOvotný po výborném kuřeti ;-)Je neděle...právě jsme otestovali nový recept ze založené kuchařky...a protože měl velký úspěch, tak jej píši pro všechny ostatní, kteří se nebojí ochutnat něco netradičního...Kuře na medu: 1 kuře, sůl, kari, 1/2 šálku medu, 1/2 šálku hořčice. Kuře osolíme, potřeme směsí /kari + med + hořčice/ a dáme klasicky péct do trouby /cca 180/90min./, kuře průběžně potíráme směsí a podlijeme vodou...mňam, nechte si chutnat. Pá, Sima.
něco vám řeknu >>>
12.10. 2002 Pro pobavení lišákJElišák 
Vybráno z Mf dnes 5.10.2002
  • Dva lovci kráčejí lesem. Najednou jeden z nich zkolabuje a nejeví známky života. Druhý nimrod nelení a mobilem volá pohotovost: Můj přítel nežije! Co mám dělat? Jen klid, odpovídá hlas na druhém konci, pomohu vám. Nejprve se musíte ujistit, že je opravdu mrtev. Ve sluchátku sje chvíli ticho a najednou se ozve výstřel. Pak opět zazní lovcův hlas. HOTOVO. Co dál?
  • Pacient říká: Pane doktore, minulou noc jsem se dopustil freudovského přeřeknutí. Večeřel jsem s tchýní a chtěl jsem jí požádat: Prosím, můžete mi podat máslo? Ale místo toho jsem řekl: Ty krávo pitomá, úplně jsi mi zničila život.
  • Chtěl bych zemřít v klidu, míru a ve spánku jako můj dědeček. Ne jako ti ukřičení, hysteričtí cestující, které vezl ve svém autobuse.
  • Muž a jeho přítel hrají golf. Právě se chystá odpálit míček na jamku, když zahlédne podél hřiště dlouhý pohřební průvod. Zastaví se uprostředrozmáchnutí holí, sejme golfovou čepičku a poklekne k modlitbě. Jeho přítel mu říká: Tohle je nejpozoruhodnější a nejdojemnější věc, jakou jsem kdy viděl. Ty jsi ale opravdu laskavý člověk. Klečící muž odpoví: Asi ano, vždyť jsem s ní byl 35 let ženatý.
  • Dva lasiččí samečcisedí na stoličce u baru. Jeden začne urážet druhého a křičí na něj: Já jsem spal s tvojí mámou. Celý bar ztichne a každý poslouchá, co druhý lasičák na to. První zase křičí: JÁ JSEM SPAL S TVOJÍ MÁMOU! Druhý na to řekne: Jdi domů, táto, dyť seš ožralej.

Tak to jen napravuji svou paměť, že jsem si je nezapamatoval. Teď se můžete zasmát všichni kdo jste naladěni na tuto notu fórků.
Ahoj Martin.

něco vám řeknu >>>
12.10. 2002 Vánoce a Silvestr 2002 bÓža 
Nazdárek lidičky, minulý rok jsme nasadili vysokou laťku díky skvělým vánocům u Lenky...tak co podnikneme tentokráte? Začínám sbírat nápady, takže vymýšlejte, ať se máme zase na co těšit...Nezajedeme třeba o vánočních prázdninách k někomu na chatu si trošku užít zimy...a kde strávíme Silvestr? Jsem pro vytrazit /alespoň na 3 dny/ za nějakým dobrodružstvím, takže hlaste volné dny a návrhy : ) Pá, přidávejte komentáře...Sima.
něco vám řeknu >>>
3.10. 2002 Aneta bÓža 
Hurá, hurá, 2.10.2002  na nás konečně "mrkla" Anetka, náš nový člen do party...už podle fotek jde vidět, že bude nádherná, úžasná a velice šikovná...asi po Klárce a Martinovi. A jim dík za telefonáty, SMS a hlavně fotky, kdy jsme mohli sdílet tuto radost...teď se těšíme, až ji uvidíme tváří v tvář...a konečně můžeme pořádat ty tábory pro naše dětičky. Pá, Sima.
něco vám řeknu >>>
30.9. 2002 Artprague bÓža 
Nazdárek lidičky, tak co říkáte na Prahu? Byla super, myslím, že nám pohodově vyšla..sluníčko nás vyhnalo z pelíšků, ohřálo nás na Karláku, dopřálo nám brouzdat v uličkách..naše oblečení se podstatně lišilo/Zdenda si vzal do své výbavy letní klobouček, Jarka rudou zimní šálu/, ale náladu měli všichni veselou a to nejen díky Zdendovým vtipům, které byly neopakovatelné a opět zabodoval..myslím, že dlouho nenajdeme vtipnější rčení ze života..Pro lidičky /tedy spíše pro dámy/, kteří byli nadšení z uměleckých výrobků, uvádím stránky, které by vás mohly také nadchnout a motivovat- www.handmade.cz, www.czech-tradition.cz, www.art.cz. Tak kam pojedeme zase za motivací a pohodou. Začínají se barvit listy, podzimní romantika je tu, tak co takhle výlet : ) Mějte se, Sima.
něco vám řeknu >>>
číst další:   <<  1 ... 5 ... 10 ... 15 16 17 18 19  >>