27.9. 2002 Je pátek m@t 

a já už jsem byl jednou nohou z práce pryč, ale najednou jsem si řekl:"Marťo, už dlouho nic nenapsals na pohodičku!".
Hmm, pravda. Nenapsal. Ono se řekne, máme k dispozici administrovatelný web, ale kdo si najde čas sem něco napsat? Chce to myšlenku, čas, slinu a ještě spousty další energie vynaložené s rozhodováním.
Možná, že bychom mohli vyhlásit soutěž o nejúspěšnějšího autora článků, a to ve dvouch kategoriích: I. kvalita a II.kvantita.
V každém případě je skvělé, že již mnohý z vás otestoval vytvoření a publikování článku. Super. Začínáme žít i na webu :-).

něco vám řeknu >>>
23.9. 2002 Dušek bÓža 
Nazdárek, pro nás pět vyvolených mám sehnané lístečky na Vizitu, připravte si nenápadné oblečení /posledně se rudá šála moc neosvědčila/ a těšte se na osobitý styl humoru pánů "doktorů", které uvidíme z 5.řady...lístky si tentokráte rozdáme raději dříve než 5 min. před začátkem :) Pá, Sima.
něco vám řeknu >>>
23.9. 2002 Praha bÓža 
Nazdárek lidičky, velice zdravim všechny zvědavce, kteří už testují lehoučké vkládání článků a textíků. Menší technická poznámka, náš úžasný systém nám dovoluje psáti i s háčky a čárkami :)...Lidičky, čas odjezdu se blíží, sv. Václav byl minulý rok pohodový a tento rok snad bude taky pohodový a opět neopakovatelný. Tak nabalte svačiny, foťáky a pláštěnky a honem do stověžaté Prahy. Ve vlčím doupěti probíhá domluva, tak se ozvěte, ať víme, na kolik lidiček se můžeme těšit..odjezdy busů a vlaků mám. Pá.Sima.
něco vám řeknu >>>
22.9. 2002 Můj první článek ... lišákJElišák 

Můj první článek a zároveň pozdrav.....od moře.....práce, konečně je po přečíslování.
Zkouším ten senzační Vlčí systém, funguje to skvěle.

Tímto mým prvním malým, skromným a nenápadným příspěvkem bych chtěl Všechny známé osoby pozdrvit.

Z D R A V Í M V Á S martin.l

něco vám řeknu >>>
17.9. 2002 zkouška Zdenda 

čau lidi
zkouším vložit nějaký textík abych to vyzkoušel
Zdenda

něco vám řeknu >>>
12.9. 2002 Odkazy bÓža 
Nemáte nějaké odkazy na skvělé stránky různého druhu??? Co takhle dávat odkazy do jednoho "šuplíku", aby si jej mohlo prohlédnouti více lidiček? Já doporučuji např.: www.marsfilms.com /Bůh je velký, já ne/, pro milovníky filmů www.cinema.cz, jako skvěle zpracované graficky www.nike.com a http://www.hudy.cz , pro lidi s cestovní horečnou www.koktejl.cz nebo www.zemesvěta.cz. A co vy?
něco vám řeknu >>>
12.9. 2002 Pošta bÓža 
Nazdárek prďoši, tak co kdyby jste zaslali Marťanovi své emilové adresy, aby jsme si mohli dopisovat..např. náš přítel Vašek by je rád uvítal..tak šupky, šupky, stačí malá SMS...a už můžete číst dopisy ve své schránce.
něco vám řeknu >>>
2.9. 2002 Sny, přání, tužby,plánování... bÓža 
Léto už nám pomalu končí, někteří se sice ze svého putování po naší zemi ještě nevrátili, že Milenko a Vašku, ale nám ostatním už se lepí podzim na paty..né že bychom se netěšili...dny se nám budou pomalu krátit, tak jich ještě pořádně využijme..partička petanqu nám rozjasní mysl, výlety za poznámím obohatí všední dny, těšíme se už i na stověžatou Prahu na konci září, která nám poskytne spousty zákoutí pro naše nadšené fotografy /už bychom se pomalu měli domlouvat na cestě a programu/ a snad nám přiletí už brzy čáp /nejen Vašek/, ale přímo k Báčům, už se na ten jejich malý poklad nemůžeme dočkat....noci se nám budou prodlužovat, takže klidně pohlídáme "Anetku", zahrajeme karty, zajdeme na pivko a dobrou večeři, popovídáme u hořících svící a zahřejeme prokřehlá těla medovinou...Tak tedy hurá za podzimem :)
něco vám řeknu >>>
2.9. 2002 pohodicka.webblast.cz bÓža 
Nazdárek přátele, tak jsme opět změnili vzhled našich stranek..snad i doplnili novinky/jako např. anketa/..doplnili se fotografie z úžasneho výletu kolem Tišnova..a teď už bude zaležet jen na nás, co s novým webem provedem :)Takže brouzdejte po svém webu..ten, kdo bude chtít napsat nějaký textík, je samozřejmě vítán..mimochodem, je to velice snadné, Martin V. rád vysvětlí..tak si tedy užívejte webu plnými doušky..
něco vám řeknu >>>
12.7. 2002 NOVÝ ROK - NOVÝ DESIGN m@t 
Ufff ... konečně ... nová grafika je na světě.
Co na to říkáte? líbí se? ... doufám že ano. Snažil jsem se zohlednit všechny vaše připomínky.
Přidal jsem sekci FOTO, kde se hned dostanete ke všem fotkám z akcí - přímo k fotkám a to bez zbytečných klikání. U každého odkazu na fotky je přidána i informace o tom, kolik je v té které akci fotek.
Starou verzi našich stránek jsem umístil na old.webpark.cz, takže ten, kdo si chce osvěžit paměť a připomenout si jak vypadaly naše stránky dříve, ať neváhá a jukne tam :o).
Samozřejmě, že od vás očekávám reakce a připomínky - přeci je to jen naše společné dílo, tak ať se líbí nám všem a hlavně, ať se zde všichni dobře orientujeme a rádi se sem vracíme.
něco vám řeknu >>>
číst další:   <<  1 ... 5 ... 10 ... 15 16 17 18 19  >>