12.9. 2003 První vycházka m@t 
Poprvé venku :o)
pár fotek z první procházky povenku


pro více klikni

něco vám řeknu >>>
5.9. 2003 Třetí den života m@t 
DOROTA ve třetím dnu svého života.


pro více mých fotek klikni :o)

něco vám řeknu >>>
4.9. 2003 Jen a jen DOROTA m@t 
DOROTA na miión jeden způsob. Dnes trošku lepší foto, páč jsem si donesl stativ. Není to sice pořád nic moc, ale v porodnici, na pokoji, kde bych neměl vlastně vůbec být, stísněn mezi postýlkami pokradmu sem tam rychle a hlavně nenápadně něco ulovím :-). Doufám, že se budou líbit.


pro více klikni

něco vám řeknu >>>
4.9. 2003 Další foto - 8 hodin po porodu m@t 
Koukněte na další foto po 8 hodíïnách po porodu :-)


pro více klikni

něco vám řeknu >>>
3.9. 2003 Porod v minutách m@t 
Jak to celé vlastně bylo.
Po minulých zkušenostech, že se velmi brzy vytrácí detaily, jsem si hned po probuzení vzal papír a tužku a vše si řádně zapisoval. Tedy po časové ose:
3:50 - Simona mě budí, že má stahy a že jsou pravidelné
4:10 - rozhodnuto, jedeme do porodnice ....


pro více klikni

něco vám řeknu >>>
24.7. 2003 Petanque 2003 m@t 
Prázdniny jsou v plném proudu, což znamená že některým odjely polovičky na dobu hodně dlouho pryč a nám ponechali na starosti polovičky zbylé s tím, že se jim máme postarat o zábavu. Věřte tomu, že na toto období se všichni těšíme celý rok a pak hůůů a už se vezeme v jedné akci za druhou. Jako základ je zvolen sraz před Báčovými a hra petanque, kde pro letošní rok dominuje Zdenda ve hře samotné. V rozptylování soupeře a vytínání hlášek je snad jako tradičně na špici LišákJeLišák. Letos do party přibývá i malý a vydatný řvoun Aneta - plíce jako hrom :-).

Prvních pár fotek ...


 

pro větší zobrazení klikni

něco vám řeknu >>>
25.6. 2003 Mgr. Jarka Liška m@t 
Pravda, není to nejčerstvější zpráva, ale v každém případě přináším ještě nepublikované fotky z této malé sešlosti.

Pro více klikni
pro více klikni

něco vám řeknu >>>
30.9. 2002 Artprague bÓža 
Nazdárek lidičky, tak co říkáte na Prahu? Byla super, myslím, že nám pohodově vyšla..sluníčko nás vyhnalo z pelíšků, ohřálo nás na Karláku, dopřálo nám brouzdat v uličkách..naše oblečení se podstatně lišilo/Zdenda si vzal do své výbavy letní klobouček, Jarka rudou zimní šálu/, ale náladu měli všichni veselou a to nejen díky Zdendovým vtipům, které byly neopakovatelné a opět zabodoval..myslím, že dlouho nenajdeme vtipnější rčení ze života..Pro lidičky /tedy spíše pro dámy/, kteří byli nadšení z uměleckých výrobků, uvádím stránky, které by vás mohly také nadchnout a motivovat- www.handmade.cz, www.czech-tradition.cz, www.art.cz. Tak kam pojedeme zase za motivací a pohodou. Začínají se barvit listy, podzimní romantika je tu, tak co takhle výlet : ) Mějte se, Sima.
něco vám řeknu >>>
12.9. 2002 Snídaně ve vlčím doupěti bÓža 
Labužníky jsme uvítali /takřka v poledne/ při podávání snídaně..po ohmatání těhotného břicha a tím i Anetky..jsme konzumovali připravené jídlo různých barev, chutí a vůní a jak už to tak bývá, snídani jsme zakončili zmrzlinou z Manhatnu/byla úžasně vanilková/..a za zvuku zvonů hurá na výlet..někteří dosud nevkročili do těchto končin a tak žasli..snad ani Frodo při své cestě za prstenem nepoznal tak úžasnou krajinu přímo za svým domem. Pravda, netáhla nás k zemi tíha prstenu, ale paštiky v batůžku a lehce zlenivělé nožky po dlouhé zimě. S úsměvem na tváři jsme naskočili do vlaku a hurá zpět.
něco vám řeknu >>>
12.9. 2002 Petanque bÓža 
Léto skýtá mnohé možnosti, tak proč si třeba nezahrát petanque??? Pro všechny příznivce tohoto nenáročného sportu dodávám, že dvoje balení je ve vlčím doupěti kdykoliv k dispozici. Doporučuji vzhlédnout fotky z akce a zavzpomínat.

foto ..
něco vám řeknu >>>
číst další:   <<  1 2 3  >>